قالب چند منظوره Avada (پرفروش ترین قالب جهان )

توضیحات

قالب چند منظوره Avada (پرفروش ترین قالب جهان )

version 6.0.2

Avada یک قالب  تمیز، بسیار انعطاف‌پذیر و ریسپانسیو است. این تم بر روی HTML۵ و CSS۳ ساخته شده‌است. این قالب با گزینه‌های بسیار زیادی همراه است و دارای تنظیمات قدرتمندی است.

کدهای تمیز ، طراحی مدرن می‌تواند برای هر جهت، از جمله کسب‌وکار، شرکت، پورتفولیو، محصول و دیگر سایت‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

Demo: https://themeforest.net/item/avada-responsi…e-theme/2833226 

یک قالب بسیار متنوع وردپرس را در نظر بگیرید.

این یک طراحی متعادل،  انعطاف‌پذیر، سازگار با دستگاه‌های همراه، شامل یک صفحه ساز دیداری fusion و شامل یک بسته پیشرفته از تنظیمات است.

 

این قالب بر پایه HTML۵ و CSS۳ ساخته شده‌است،
وساعت ها زمان برده است تا سازندگان آن با آزمایشات گوناگوم شرایطی را فراهم کنند که مشتریان این قالب از استفاده کردن از این قالب لذت ببرند
 برخی از ویژگی‌های اصلی این قالب را که می توان آن را در نظر گرفت را مورد تاکید قرار دادیم. یک طراحی جهانی متوازن به شما این امکان را می‌دهد که یک وب سایت برای هد نوع هدفی را ایجاد کنید: کسب‌وکار، شرکت، پورتفولیو، وبلاگ، فروشگاه و غیره.
admin

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

محصولات مرتبط

قوانین استفاده از محصول

قالب چند منظوره Avada (پرفروش ترین قالب جهان ) version 6.0.2 Avada یک قالب  تمیز، بسیار انعطاف‌پذیر و ریسپانسیو است. این تم بر روی HTML۵ و CSS۳ ساخته شده‌است. این قالب با گزینه‌های بسیار زیادی همراه است و دارای تنظیمات قدرتمندی است. کدهای تمیز ، طراحی مدرن می‌تواند برای هر جهت، از جمله کسب‌وکار، شرکت، […]

لینک کوتاه :
0
افزودن به سبد خرید